ПЕРЕВАГИ ЛАНДШАФТІВ

Январь 10, 2020
Ванна сидячая чугунная 120×70

ПЕРЕВАГИ ЛАНДШАФТІВ. Пишна зелена трава лоскоче наші пальці ... квіти роблять наші очі яскравими, яскравими квітами ... а ароматні кущі радують нас своїми солодкими ароматами. Легко оцінити пам'ятки і запахи, які дають газони і пейзажі, але чи знаєте ви, що їх реальна цінність набагато важливіше приємних естетики і ароматів? Це вірно, добре керовані ландшафти пропонують величезні вигоди для людей і для навколишнього середовища. Давайте розглянемо деякі з мало зрозумілих, але життєво важливих переваг ландшафту. К Вашим услугам профессиональное ландшафтное проектирование в Одессе https://odessa.uhod.ua/uhod-za-cvetami-odessa.html по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Екологічні переваги керованих ландшафтів

Натуральні охолоджуючі рідини - трава набагато холодніше, ніж асфальт або цемент. Він діє як «кондиціонер» для навколишнього середовища. Насправді газони можуть бути на 31 градус крутіше асфальту і на 20 градусів до голому грунті. Але почекайте, це ще не все. Дерева в тіні будинків можуть знизити температуру горища на цілих 40 градусів.

Очисники довкілля - трава грає життєво важливу роль в уловлюванні пилу, частинок диму та інших забруднюючих речовин і виробляє кисень.

Водні Захисники - Здорові газони поглинають нездоровий стік, який інакше міг би проникнути в водойми.

Очищувачі повітря - трава поглинає вуглекислий газ і розщеплює його на кисень і вуглець. Насправді газон розміром 50х50 футів виробляє достатньо кисню для сім'ї з чотирьох осіб.

Мінімізатори шуму - газони і рослини значно знижують шумове забруднення; вони можуть знизити рівень шуму на 20-30% на твердих поверхнях, таких як бетон і тротуар.

Газон сповільнюється і вбирає стік в водойми.

Навіть в районах, де є обмеження по водним ресурсам і посуха, важливо, щоб газони і ландшафти залишалися життєздатним компонентом здорових спільнот. Існує ряд стійких методів, які дозволять керованим газонах і ландшафтам знизити споживання води, але при цьому будуть забезпечувати важливі екологічні переваги. Переваги міських ландшафтів

Зростаючий обсяг досліджень демонструє, наскільки важливо включати в міста і селища навіси і парки дерев. Вони надають широкий спектр переваг для життя, які покращують якість життя жителів.

Рассказать о статье