В даний час на ринку є безліч видів декоративних штукатурок

Сентябрь 21, 2021
Акриловые ванны российских

Види декоративної (інтер'єрної) штукатурки

В даний час на ринку є безліч видів декоративних штукатурок, серед яких найбільш популярні, в основному, структурні штукатуркі.которие прекрасно підходять як для сучасних, так і для класичних інтер'єрів. Ви можете замовити та купити декоративні штукатурки за самою вигідною та не дорогою ціною. Ми можемо покрити ними всі стіни або тільки невелику їх частину, а це значить, що їх правильне використання здатне візуально збільшити кімнату, завдяки їх вдалому розташуванню, а також світлого кольору, який змушує інтер'єр здаватися більш просторим. Структуру такої штукатурки можна отримати за допомогою шпателя, шпателя, кисті і навіть валика або кисті - ці інструменти використовуються для нанесення або вирізання візерунків на свежеуложенной штукатурці, що дозволяє отримати унікальні ефекти.

До інших типів декоративної штукатурки відносяться: затиральна штукатурка (яка, як випливає з назви, затирається шпателем, що дозволяє створити текстуровану поверхню), мальована штукатурка (з зернистим наповнювачем) і мозаїчна штукатурка, також відома як галька або Мармоль (особливо популярний на кухнях і в ванних кімнатах через стійкості до вологи і пошкоджень). Серед цих кілька менш відомих рішень варто згадати ліпнину, тобто штукатурку, яка дозволяє створювати ідеально гладкі і злегка блискучі поверхні, і японську штукатурку, яка може містити шовк, бавовняні клаптики, мінеральні або целюлозні волокна. Декоративні штукатурки - надзвичайно універсальне рішення, їх можна укладати практично на всі мінеральні підстави, а це значить, що ми легко можемо наносити їх на бетон (як звичайний, так і пористий), цегла, цементно-вапняні штукатурки, а також гіпсові або дерев'яні панелі .

Що стосується кімнат, то тут також практично немає обмежень - правильно підібраний буде добре виглядати навіть в такому вимогливому інтер'єрі, як кухня або ванна. У таких приміщеннях потрібно тільки пам'ятати про їх відповідної захисту, особливо якщо вони піддаються прямому впливу води. Декоративні штукатурки - це рішення, яке не тільки підходить практично для кожної кімнати, але і вписується в будь-яке оформлення - все це завдяки надзвичайно широкому вибору як за кольором, так і за колірною гамою.

Рассказать о статье