Як оновити своє резюме

Ноябрь 15, 2019
Ванна Тритон Синди 125

Далі: почати процес подачі заяви

Оновити своє резюме

Якщо ваше резюме не було оновлено останнім часом, знайдіть час, щоб змінити його. Не забудьте включити ключові слова і навички, пов'язані з типом роботи, яку ви шукаєте. Ви можете знайти цікаві вакансії та роботу на http://jobsite.net.ua у зручний для Вас час.

Створити супровідний лист

Після того, як ви написали свою першу супровідний лист, ви зможете відновити і відредагувати його, щоб підкреслити свою кваліфікацію, відповідну тим вакансіям, на які ви претендуєте. Це буде легко налаштувати кожен раз, коли ви подаєте заявку.

зробити матч

Перш ніж подати заяву, знайдіть час, щоб відповідати вашій кваліфікації для роботи. Якщо у вас немає всіх кваліфікацій, перерахованих в вакансії, подумайте, чи варто вам подавати заявку. Якщо у вас буде достатньо кандидатів, ви, ймовірно, не будете вважатися, якщо у вас недостатньо вимог до роботи.

застосувати безпосередньо

Більшість роботодавців мають списки вакансій на своєму сайті. Створіть список компаній, в яких ви хотіли б працювати, використовуйте ці поради, щоб отримати (і залишитися) на своєму радарі передбачуваного співробітника, перевірити їх на і подати заявку безпосередньо на веб-сайті компанії.

Отримайте ваші програми в

Це швидко і легко подати заявку на посади на основних сайтах роботи. У вас буде перевага, тому що ви вже подивилися, які вакансії доступні. Якщо у вас є час, налаштуйте своє резюме, щоб воно ідеально підходило, і напишіть спеціальне супровідний лист для кожної позиції. В іншому випадку відредагуйте створений вами шаблон, щоб він сильно збігався.

Використовуйте додатки для прискорення пошуку роботи

На більшості сайтів вакансій є додатки, які ви можете використовувати для спрощення процесу. Підпишіться на повідомлення про вакансії по електронній пошті, щоб отримувати повідомлення про нові публікації, як тільки вони перераховані. Якщо ви один з перших претендентів, які подадуть заявку, ви збільшите свої шанси бути відібраними для співбесіди.

Продовжуйте подавати заявку на роботу

Чи не сповільнюйтеся, коли ви починаєте отримувати електронні листи або дзвінки для інтерв'ю. Ви не будете знати, які робочі місця приведуть до пропозицій про роботу, тому продовжуйте пошук роботи, поки у вас не буде пропозиції про роботу, ви не приймете його і воно не буде підтверджено роботодавцем.

Рассказать о статье