Як швидко продати будинок

Сентябрь 4, 2020
Акриловые ванны - правила

Технології швидко розвиваються. Це формує наш спосіб життя. Революційний підхід до нашого взаємодії і спілкування. Насправді, мало що залишилося від технологій. Мабуть, відразу на їх місці були знесені підприємства і зведені нові. Титани в бізнесі впали і згорнулися в руках технологій. Узнать как продать недвижимость можно по ссылке в удобное для Вас время.

Тим не менш, з усіма технологіями і всіма змінами, одна галузь залишилася практично неушкодженою. Нерухомість. Правда в тому, що продаж вашого будинку в нашій країні все ще є застарілим процесом. Він заснований на старій моделі. Той, який покладається на безліч непорозумінь.

Чи зможете ви продати свій будинок швидко сьогодні? Це залежить від вашого визначення поста. Це так само швидко, як замовити Uber або орендувати житло на час відпустки? Чорт візьми немає. Чи можете ви продати свій будинок так швидко, як отримаєте іпотеку, щоб купити новий на сайті.

На відміну від транспорту, торгівлі і розваг, нерухомість змінюється повільно. Легальності та складності нескінченні. Звичайно, є більш швидкі способи продати свій будинок.

Як швидко продати будинок

Той, хто мене знає, знає, що я схиблений на технологіях. Як інженер, я переливаю біти і байти, згинаючи і підштовхуючи їх по своїй волі. Я витрачаю незліченні годинник на створення інтелектуального коду. Потім ще безліч отладок і оптимізацій. І ось останні два роки я намагаюся вирішити цю проблему. Це велика проблема. Питання в тому, як ви можете створити платформу і ринок, щоб продати свій будинок з блискавичною швидкістю і при цьому отримати максимальний прибуток? І як зробити все це, не вдаючись до послуг агента з нерухомості для управління всім процесом? Це платформа, яка використовує блокчейн, найбезпечніший і безпечний спосіб зберігання даних - транзакції незмінні і безперечні. Я сподіваюся, що в найближчому майбутньому це усуне всю необхідність стягувати комісію за нерухомість в розмірі понад 6% тільки для продажу вашого будинку.

Але сьогодні, прямо тут і зараз є інші способи швидко продати свій будинок. Ні, це не миттєво, як платформа, яку ми будуємо. Це трохи повільніше, ніж це. Проте, якщо ви правильно розіграєте свої горезвісні карти, є методи і прийоми, які ви можете використовувати, щоб отримати максимальну віддачу від так званого долара. Знову ж таки, все залежить від вашого визначення поста.

Рассказать о статье