Як часто ламаються холодильники

Апрель 6, 2021

Як часто ламаються холодильники

Покупець купуючи новий агрегат впевнений що служити він буде дуже довго. А насправді…  Навіть найнадійніший холодильник Hitachi іноді ламається і вимагає ремонту або заміни вузла, чи деталі.

Невдалі моделі холодильників є у багатьох виробників. Компаній, які контролюють виробництво комплектуючих деталей, відсоток ламання значно нижче. Тривалість експлуатаційного терміну залежить від якості вузлів, деталей та збірки. Високі відсотки у брендів, які використовують комплектувальні вироби Китайського виробництва. Тож часто ремонтуються холодильники в яких присутні не оригінальні деталі.

Які марки агрегатів частіше ламалися

Наведені нижче відомості зібрані про ламання апаратів, які піддавалися ремонту за 2020 рік.

Слабкі місця холодильників, можуть бути у різних марок.

  • Холодильник типу Side-by-Side Zanussi ZBB 47460 DA з місткими обсягами. Наділений функціями: No Frost, турбозаморозка, економне споживання енергії. Проблема у цій моделі - дверні петлі. Ламаються вони з черговістю раз на пів

року.

  • Модель Bosch KIS38A5 Причина частих ремонтів важкі двері. Петлі не витримують, ламаються, деформується ущільнювач.
  • У NORD 275-010 ненадійний компресор. Морозильна камера покривається сніговою шубою. Використовує багато енергії. А потім і зовсім ламається. Пластик всередині холодильника деформується, і з'являються тріщини.
  • Liebherr CBNesf 3913 працює справно гарантійний період, а після його закінчення може статися витік холодоагенту, тріснути обшивка, вийти з ладу кріплення, дуже шумно працювати. Не завжди його можна відремонтувати.
  • У моделі Zanussi ZBB 47 460 DA Side-by-Side - гарний дизайн, багато функцій і висока ціна. Але ламаються петлі, проблеми з електронікою, в холодильній камері капає вода.
  • GORENJE NRK 61 JSY2B - швидко зношується гума ущільнювача, двері нещільно прилягають, дивний шум під час включення компресора. Виходять з ладу: компресор, мікрочипи на платі управління, протікає холодоагент.
  • Samsung RL50RRCMG - платівка з крихкого матеріалу.

Як видно зі списку часто ремонтуються холодильники різних виробників. В цьому списку немає моделей бренду Hitachi. Але є невдала модель Самсунг. З цього приводу треба добре подумати який вибрати холодильник Хітачі або Самсунг?

Який холодильник найбільш якісний

Відповісти складно. Кожен майстер може у своїй пам'яті знайти випадок ремонту дорогих і іменитих марок. І обов'язково скаже: бездоганною технікою немає.

Агрегати Хітачі насправді надійні. У сервісні центри звертаються власники з неприємностями, викликаними великими стрибками напруги в мережі, або в результаті недбалого ставлення до техніки.

Зазвичай майстри радять власникам виконувати вимоги, прописані в інструкції. В такому випадку більше шансів, що техніка буде служити довго.

Рассказать о статье