Привілеї віддаленої роботи

Ноябрь 15, 2019
Краска акриловая для ванн

Якщо ви змушені вказати номер, вкажіть діапазон заробітної плати на основі проведеного вами дослідження. Використовуйте це дослідження, щоб повідомити свою техніку ведення переговорів. Обговоріть, що підходить для цієї ролі, виходячи з вашого досвіду і того, що ви можете запропонувати. Не піддавайтеся спокусі говорити про ваших особистих фінансових потребах. Ви можете знайти цікаві вакансії та роботу на http://uajobs.com.ua/rus/ у зручний для Вас час.

Не поспішайте. Отримавши пропозицію, вам не потрібно відразу приймати (або відхиляти) його. Просте «Я повинен подумати про це» може дати вам збільшення первинної пропозиції.

Подумайте: «Ні». Якщо у вас подвійне ставлення до позиції, «ні» може запропонувати вам кращу пропозицію. Просто будьте обережні, щоб не відмовитися від роботи, яку ви дійсно хочете. Завжди є ризик, що роботодавець може прийняти ваш відповідь і перейти до наступного кандидата.

Переговори про пільги: подумайте, чи є пільги і пільги для працівників, які можуть бути предметом переговорів, навіть якщо зарплата немає. Наприклад, роботодавець може запропонувати вам привілеї віддаленої роботи один раз на тиждень або альтернативний графік. В залежності від ваших уподобань і ситуації, подібні угоди можуть коштувати прийняти трохи нижчу зарплату.

Переговори про підвищення

Підготовка: Якщо ви в даний час працюєте і хочете підняти ставку, почніть з підготовки. Зберіть дані про свою зарплату, дані про повну загальну середню підвищенні, останні оцінки ефективності, які документують ваші досягнення, і будь-яку іншу відповідну інформацію. Знайте політику компанії щодо компенсації. Деякі роботодавці обмежені бюджетними обмеженнями і можуть давати підвищення тільки в певну пору року, незалежно від обставин.

Чітке уявлення про те, що ви хочете: Визначте діапазон зарплати, який ви шукаєте, і обгрунтування збільшення, і обидва готові розглянути з вашим керівником.

Будьте гнучкими: розгляньте ви додаткову пару тижнів відпустки замість підвищення? Я знаю кого-то, хто регулярно відпочивав замість грошей і тепер у нього шість тижнів на рік.

Запитайте зустріч з вашим керівником, щоб обговорити зарплату: уявіть ваш запит, підкріплений документацією, спокійно і раціонально. Не проси негайної відповіді.

Рассказать о статье