Чому оренда будівельної техніки вигідна

Июль 27, 2023

При організації будівельних, дорожніх і ремонтних робіт необхідна присутність на майданчиках спеціальної техніки - екскаваторів, навантажувачів, бульдозерів. Без участі цих машин неможливо побудувати навіть невеликий дачний будинок. Якщо вже казати про приватний сектор з його невеликими об'єктами, то будують їх зазвичай бригади з декількох людей. Звісно ж, вони не можуть дозволити собі придбання техніки, яка, до того ж, потрібна лише на день-два. В цьому випадку краще скористатися послугами оренди на сайті nvi.in.ua

Наприклад, екскаватор та бульдозер потрібні для риття котловану чи створенні фундаменту, а решта будівельних робіт проводиться вже без них. Тому купувати таку техніку у власність, навіть при наявності коштів, нераціонально. До того ж, окрім вартості техніки, на власників чекають постійні витрати на пальне, обслуговування, ремонт, зберігання та оплату праці водія-оператора.

Як орендують спецтехніку

Найкраще готуватися до оренди спецтехніки заздалегідь, на етапі планування будівельних робіт. Тоді можна буде мінімізувати ризик простою, а компанія-орендодавець зможе завчасно підготувати необхідне обладнання. Той же колісний екскаватор або навантажувач мають різне навісне обладнання: наприклад, якщо навісити відвал, ця техніка зможе розпланувати територію не гірше за бульдозер. Отже, замовнику не доведеться додатково орендувати ще одну одиницю техніки. Тому краще заздалегідь зв'язатися з власниками, максимально детально пояснити суть тих робіт, які має виконати спецтехніка, щоб досвідчені фахівці компанії з надання послуг оренди змогли підібрати оптимальну техніку. Той же екскаватор, змінюючи навісне обладнання, зможе:

  • забивати палі;
  • дробити бетон гідромолотом;
  • планувати укоси доріг.

Оплачують спецтехніку погодинно або "за зміну" (другий варіант виходить дешевше), але менше ніж на півзміни ніхто важку техніку зазвичай не дає. Справа у тому, що значну частину вартості оренди займає транспортування важкої техніки на об'єкт та потім назад.

Переваги оренди

Як ми вже казали, перш за все оренда вигідна тим, що не треба вкладатися в техніку, обслуговування та ремонт. Також замовнику не потрібно наймати і готувати висококваліфікованих фахівців, яким доведеться платити зарплату, оплачувати страховку, лікарняні та відпустки. А щоб екскаваторник став майстром своєї справи, потрібно вчитися та практикуватися кілька років. Тут же клієнт отримує все одразу - техніку і кваліфікованого оператора, при цьому робоча зміна обійдеться замовнику в 10-12 тисяч гривень. Спецтехніка приїде вчасно, у справному стані, заправлена та з необхідним для конкретної роботи навісним обладнанням.

Рассказать о статье