Переїзд в новий простір нерухомості

Сентябрь 21, 2020
Как грамотно спрятать трубы в

Переїзд в новий простір в рівній мірі захоплюючий і нервовий. Ви хочете, щоб все було ідеально, від розташування і планування до зручностей і, звичайно ж, загальної ціни. Але перш ніж знайти квартиру своєї мрії і підписати контракт, вам потрібно відповісти на кілька важливих питань. Вы можете купить или продать квартиру на https://www.atlanta.ua/uk/lvov/filters/prodazha/kvartiry по привлекательной и выгодной цене, в удобное для Вас время. Ви дійсно можете собі це дозволити? Чи є прихована комісія? Чи достатньо близько до роботи або навчання?

При такій великій кількості деталей можна легко заблукати. Дозвольте нам служити вашим гідом в пошуку ідеальної квартири.

1. Зосередьтеся на місці.

Розташування - це, мабуть, найважливіший аспект, який слід враховувати перед придбанням нерухомості. Якщо ви хочете бути поруч зі своєю роботою, школою або родиною, переконайтеся, що місце, де ви скоро з'явитеся, знаходиться або в декількох хвилинах їзди, в декількох хвилинах ходьби, або поруч із зупинками громадського транспорту.

Також враховуйте потенційну завантаженість доріг на годину пік. Місце, яке знаходиться всього в 10 хвилинах їзди без пробок, насправді може виявитися більш ніж в годині їзди вранці і ввечері. У списках квартир іноді перебільшується, наскільки близько об'єкт оренди знаходиться до важливих місцях, незалежно від завантаженості доріг. Про всяк випадок краще включити GPS і відстежувати його самостійно. На GoogleMaps виберіть функцію, яка дозволяє відображати подорож з урахуванням певного часу. Наприклад, встановіть 17:00 за середах, і Google буде враховувати звичайний трафік в цьому районі.

2. Знайдіть свій ідеальний макет.

Залежно від розміру і структури квартири або будинку на одну сім'ю планування можуть сильно відрізнятися. Навіть в одному комплексі майбутні орендарі можуть знайти кілька різних стилів з однаковою площею. Деякі з них можуть включати в себе куточки для читання і офісні приміщення, в той час як інші відмовляються від невеликих окремих зон на користь великих столових і спалень. Дуже важливо визначити, чи підійде макет вашому способу життя.

Якщо ви працюєте з дому, не зупиняйтеся на місці, де немає місця для офісу. Якщо вам подобається приймати гостей і влаштовувати вечірки, зверніть увагу на великі розважальні зони.

3. Оцініть простір.

Під час екскурсій по квартирі або додому візьміть з собою блокнот або планшет, щоб записати інформацію про власність. Фарба потребує освіження? Піч схожа на 90-е? Чи є видимі пошкодження? Найкраще фотографувати те, що ви спостерігаєте. І коли справа доходить до збитків, переконайтеся, що домовласник теж це бере до відома.

4. Враховуйте зручності.

Що для тебе важливо? Пральна і сушильна машини в домашніх умовах? Загальний тренажерний зал, додаткові паркувальні місця або комори? Не забудьте отримати інформацію про збори з тваринами, витратах на будівництво (вода, сміття, технічне обслуговування), комунальні послуги, Інтернеті і кабельних послуги. Всі вони - важливі ласі шматочки, які слід враховувати при обчисленні чисел. Ваш щомісячний цінник в 1500 доларів може підскочити на кілька сотень доларів в залежності від комісії.

Рассказать о статье