Плівки для номера

Апрель 13, 2020
Акриловая гидромассажная ванна

Номер для човна пвх з самоклеющейся плівки

Плівки для номера

Легко наноситься, не псує тканину, але вистачає його на 1 сезон. Тут потрібно просто розважливо підійти до вибору - якщо це перша човен, то клейте номер, а не наносите його фарбою. Дуже ймовірно, що саме до кінця сезону ви зрозумієте, що вам потрібна інша - більше або менше, НДНД або пайолка, швидкісна або містка, під потужний або безсила мотор, багатшим комплектацією або більш аскетична, але зате мобільна. Изготовление трафаретов алфавита с прописными буквами доступно по выгодной и не дорогой цене, качественно и в точно заявленные сроки.

Перша човен - це завжди досвід, думка поміняти на «ідеальну» прийде швидко, а ось зіпсований фарбою борт може загальмувати продаж, і в ціні, можливо, доведеться посунутися. З самоклейкой таких проблем не буде - слідів вона не залишає, а виглядати після зняття буде, як з магазину.

Трафарети для нанесення номера на човен ПВХ

Фарба для човнів пвх MoraPlan Pl

Фарба для човнів пвх MaraPlan Pl

Інша справа, коли ви вже бувалий водномоторнік, впевнені, що човен буде затребувана багато років, а потім перейде у спадок онукам - наносите сміливо фарбу. Трафарети допоможуть зробити це швидко і акуратно. На ПВХ добре лягає і тримається фарба Maraplan PL - у нас вона є в наявності.

Бюджетний спосіб запропонували брати Щербакова - використовувати компоненти з найближчого магазину - клей «Уран» і кольорову нітроркраску (докладну інструкцію дивись на відео нижче). За якістю, зручністю та готовому зовнішнім виглядом це «колгосп».

Спочатку протестуйте фарбу і технологію нанесення - візьміть шматок тканини ПВХ з ремкомплекта і поекспериментуйте на ньому. Варто витратити на це час, так як ціна помилки висока, багато фарби поводяться непередбачувано - тріскаються, відображаються на тканини при згортанні, що не висихають довгий час.

Рассказать о статье