Структурна і японська штукатурка

Май 12, 2021
Акриловая ванна Roca Sureste

Декоративні штукатурки - дуже популярний напрям в дизайні інтер'єрів, яке вписується в багато стилі. На них вирішуються як любителі класичних рішень, так і сучасного способу обробки квартир. Багатство узорів і фарб, в свою чергу, означає, що кожен декоратор знайде щось для себе. Якісні та гарні декоративні штукатурки Ви можете замовити за самою вигідною та доступною ціною. Однак найбільшою популярністю як і раніше користуються два види штукатурки: структурна штукатурка і японська штукатурка. Обидва рішення щодо довговічні, тому навіть великі вкладення в якісну штукатурку виправдані.

Машинна штукатурка, що наноситься розпиленням на зовнішні або внутрішні стіни, має багато переваг. Штукатурки з розпилювачем значно скорочують робочий час у порівнянні з традиційним нанесенням розчину вручну. Використання спеціального агрегату дозволяє заощадити не тільки час, а й гроші. Для напилення фасадів потрібно менше матеріалу, ніж для ручного нанесення. Витрата фасадної штукатурки зводиться до мінімуму за рахунок її малих втрат при нанесенні. Штукатурка-розпилювач набагато краще підходить для важкодоступних місць, таких як декоративні елементи на фасаді або криві.

Машинні штукатурки, в тому числі аерозольні, створюють рівний шар на всій оброблюваної поверхні. Ви також можете легко створити додаток під назвою ягня. Зовнішня фасадна штукатурка, нанесена методом розпилення, ідеально завершує будинок і надає йому характерну структуру. Штукатурка-розпилювач є тонкошарову штукатурку, тобто створює своєрідне покриття для утеплення стін. Отже, шари, що передують зовнішній штукатурці, будуть ізолюючими матеріалами або наповнювачами і клеять складами.

Спрей-фасади із застосуванням машинної штукатурки користуються дуже хорошими відгуками через швидке часу роботи і очікуваного ефекту. Заміс розчину вручну, а потім нанесення його розпиленням викликає більше труднощів і проблем. Вартість виготовлення силіконових або аерозольних арилових штукатурок буде вище, ніж у традиційних штукатурок через необхідність використання спеціального обладнання для нанесення і виготовлення розчину. З іншого боку, вартість матеріалів буде нижче, тому що на етапі створення, наприклад, так званого додатки, втрат буде набагато менше.

Рассказать о статье