ВІЙСЬКОВА ОБОРОНА ТА ГАБІОНИ

Ноябрь 12, 2022

Габіон є клітиною, циліндром або коробкою, заповненою камінням, бетоном, а іноді піском і грунтом, для використання в цивільному будівництві, будівництві доріг, у військових цілях і в ландшафтному дизайні.

Військова оборона

Для регіонів із постійними загрозами більш актуальні вимоги міцного та надійного оборонного бар'єру. Найнадійніші бастіонні бар'єри, виготовлені із повністю зварених сталевих панелей та міцного нетканого поліпропіленового геотекстилю, забезпечують ефективний захист ваших військ, персоналу, транспортних засобів, об'єктів та інших цінних активів. Тим часом вони також ідеально підходять для визначення кордонів, підтримки миру і т.д. Ви можете замовити гaбіoни війcькoвoгo пpизнaчeння за самою вигідною та доступною ціною.

Структура безпеки

Різні варіанти розташування бастіонного бар'єру дозволяють створити широкий спектр безпекових структур для захисту від конкретних загроз. Наприклад, Securest може сформувати житловий бункер, що забезпечує укриття для восьми осіб від вогнепальної зброї із закритих позицій; Тим часом, за допомогою Securest можна сформувати дах бункера з прольотом до 3,3 м для захисту від вибуху та уламків.

Захист від штормів та повеней

Спочатку люди використовували мішки з піском для захисту від повеней та штормів, але це виявилося незручним, оскільки людям потрібно було наповнити ці мішки та правильно їх розташувати. Тому терміново потрібна зручна, але надійна система. Бар'єр для захисту від штормів та повеней може вирішити всі ці проблеми, оскільки його легко розгорнути, заповнити та навіть відновити. Таким чином, час будівництва ефективно скорочується, а вартість робочої сили знижується найбільшою мірою.

Боротьба з ерозією

Для регіонів, де швидкість паводкових вод висока, ґрунти на берегах річок дуже легко губляться. Тому необхідна підпірна конструкція, щоб захистити їх від ерозії та розмиву. В цьому випадку краще використовувати габіонну підпірну стінку або габіонний матрац. Вони відповідають рельєфу місцевості, ефективно розсіюють енергію води, що протікає, а також вільно зливають воду без будь-яких проблем з гідростатичним тиском.

Рассказать о статье