Суцільні парканні секції

Декабрь 11, 2020
Аксессуары для ванной (42)

Суцільні парканні секції з металевого профілю не пропускають промені сонця і відчувають сильний тиск вітру. Щоб уникнути цього будівельники придумали розташовувати металлопластіни навскіс по типу жалюзі. Огорожі та паркани високої якості можна замовити на https://spirit.ua/ru/ у зручний для Вас час за самою вигідною та доступною ціною, без накруток і переплат.

Виготовлення та встановлення такої огорожі нічим не відрізняється від профільного забору. До того ж споруда також зберігає глуху структуру: стороннім буде видна лише мала частина садиби під певним кутом.

Звичайно, за незвичайний каркас доведеться заплатити більше, ніж за банальну профилированную стінку.

ажурні огорожі

Під такими огорожами частіше мають на увазі два види секційних стін:

Кована огорожа. Металеві елементи кування поставляються готовими панелями. Укупі з цегляними стовпами огорожа набуває презентабельний вигляд. При цьому прозорість такої огорожі швидше є плюсом, ніж мінусом. Рекомендується встановлювати на присадибних територіях великих приватних будинків. Звичайно, за красу доведеться заплатити зайву суму.

Бетонні секції. Починають набувати свою популярність в Росії. Завдяки відпливу розчину і наступного фарбування на таких секціях з'являються екзотичні візерунки. Вони допоможуть підкреслити оригінальність панорами навколо будинку. У порівнянні з металевими кованими панелями коштує такий паркан багато дешевше.

Правила установки

Варто відзначити, що монтаж секційного паркану на увазі використання ряду нюансів. Вони забезпечують довговічність і міцність цільної конструкції.

Установка опорних стовпів

Монтаж палі для секційного паркану частіше здійснюється із застосуванням заливки бетону. Такий спосіб гарантує стійкість секційної побудови на десятиліття.

Розрахунок стовпів і розмітка території. Відзначайте позиції майбутніх опор кілочками.

Викопування ям. Для них використовується ручний бур.

Установка стовпів на подушку з піску. Необхідно рівно встановити кожен стовпчик.

Заливка розчину в ями. Не забувайте помішувати цемент, щоб не утворювалися внутрішні порожнечі.

Сховайте бетонний фундамент під шаром землі.

монтаж секції

Тут також дотримуйтеся чіткого плану установки:

Кріплення опорних лаг на стовпи. Застосовується переважно для профнастилу. Закріпіть поперечні балки на палі саморізами або болтами.

Рассказать о статье