​Зручні і сучасні меблі для кафе та ресторанів

Сентябрь 27, 2021
Акриловая ванна Piccolo

Зручна і сучасні меблі з технораттана і ротанга вже давно набирає популярність. Особливо перші - з огляду на їх довговічності - рекомендується використовувати в саду, на балконі або терасі. Ви можете купити сучасні меблі для кафе та ресторанів зі штучного ротангу на https://rattwood.com/shop/mebli-dlya-kafe-i-restoraniv/ за самою вигідною та не дорогою ціною. Чому на них варто звертати увагу? Які їх властивості?

РОТАНГ І ПОЛІРАТТАН - В ЧОМУ РІЗНИЦЯ? Ротанг - тропічна рослина, що відноситься до групи пальм, що характеризується колючими пагонами. Його деревина імпортується в Європу з Південної Америки і Азії. Протягом багатьох століть він використовується в меблів і художньому мистецтві, так як під впливом пара стає пластичним. Завдяки цим властивостям ротангу можна надати довільну форму (в більшій мірі, ніж плетену), надаючи одержали обладнання будь-яку форму. Меблі з цього матеріалу виключно декоративна, зручна і легка. На жаль, у них є недолік - вони не дуже міцні у відкритому грунті. Як наслідок, власники садів часто відмовляються від них на користь пластикових меблів, правильного дерева, металу або поліраттана.

Останній з цих матеріалів - технораттан - являє собою синтетичну смолу, що складається з поліетиленових волокон з нанесеними фіксаторами УФ-випромінювання. Technorattan створений за зразком ротанга (звідси і така назва), але в процесі виробництва він був значно «поліпшений». У минулому меблі з ротанга і техноротана можна було знайти в основному в готелях, місцях відпочинку або спа. Однак з кожним роком в них переконується все більше і більше людей, які купують для свого саду або будинку.

Меблі з поліраттана, як і меблі з ротанга, також має гнучкі властивостями і може мати різні форми. Однак при використанні відповідних технологій поліраттан набагато міцніше ротанга. Матеріал не знебарвлюється під впливом сонячних променів і стійкий до погодних умов (незалежно від того, чи йде дощ, сніг, град, мороз або високі температури). Взимку меблі можна зберігати навіть у морозні умовах. Конструкції із синтетичної смоли дуже легкі і не створюють проблем в зверненні. Їх дуже часто називають неразрушимой меблями (в розумних межах, звичайно), тому їх можна знайти практично по всьому світу - особливо в країнах з тропічним кліматом і в прибережних містах. Для людей, які люблять їсти і влаштовувати зустрічі в саду, важливо ще одна перевага меблів з поліраттана: стійкість до забруднень і знебарвлення при контакті з сіллю, жирами, кавою, алкоголем та іншими речовинами. Поєднання всіх властивостей означає, що поли ротанг надовго зберігає первинний свіжий вигляд.

Рассказать о статье