Кухня на замовлення «під ключ»

Июнь 10, 2023

Якщо ви хочете отримати зручну та естетичну кухню, проте не маєте чіткого бачення, варто звернутися до професіоналів, які допоможуть оформити ці бажання в конкретний проєкт. «Меблі-ПВМ» займається розробкою індивідуальних дизайн-проєктів кухонь, згідно з якими самостійно виготовляє та встановлює їх. Цей виробник пропонує комплексну послугу виготовлення кухні на замовлення, оформити яке можна на сайті https://mebel-pvm.com.ua/kuhni компанії. Звернувшись до «Меблі-ПВМ», ви отримаєте:

  • персональний підхід;
  • дизайн-проєкт кухні в подарунок;
  • міцні та функціональні меблі;
  • швидке виготовлення та встановлення кухні;
  • ексклюзивний дизайн відповідно до вашого інтер'єру.

Компанія надає послуги у Києві та частково Київській області. Побачити зразки готової продукції можна в ТЦ «Даринок» та ТЦ 4ROOM у Києві.

Переваги замовлення кухні в «Меблі-ПВМ»

Завдяки багаторічному досвіду та численним реалізованим проєктам фахівці компанії оперативно визначать ваші потреби та запропонують відповідний варіант кухонних меблів. Отже, витративши мінімум часу, ви отримаєте кухню, яка буде максимально відповідати вашим побажанням.

Кутова кухня виробництва «Меблі-ПВМ»

Ще однією перевагою виробника «Меблі-ПВМ» є обґрунтовані ціни – вартість кухні на замовлення формується з урахуванням витрачених матеріалів. При цьому компанія виготовляє кухні різної цінової категорії: з МДФ, ДСП та натурального дерева.

Розміри, тип конструкції, колір і стиль майбутньої кухні ви вибираєте на першому етапі. Відповідність габаритів меблів вашій кухні забезпечують попереднє проведення замірів співробітниками компанії. Після узгодження деталей укладається договір, в якому фіксуються розміри, вартість і терміни виготовлення кухні. Дизайн-проєкт також є частиною договора. Таким чином компанія гарантує кожному клієнту, що виконає взяті на себе зобов'язання.

Як вибрати кухню

Одним з основних рішень, які треба прийняти до замовлення кухні, є її конфігурація. Розташування кухонних меблів у приміщенні залежить від форми та розмірів самої кімнати, а також від способу використання. Кухня може бути прямою, паралельною, кутовою та острівного типу.

Вибираючи матеріал, колір, покриття фасадів і стільниці слід зважати на практичні характеристики: легкість у догляді, стійкість до вологи тощо. На окрему увагу заслуговує фурнітура – петлі, ручки та напрямні для шухляд. Їхня якість визначатиме, протягом якого часу користуватися рухомими частинами кухонного гарнітуру буде просто та зручно. «Меблі-ПВМ» використовує лише безпечні та надійні матеріали, тож, замовивши кухню у цій компанії, ви гарантовано отримаєте меблі, якими буде зручно користуватися протягом багатьох років.

Рассказать о статье