Сектор 3D-друку

Март 19, 2021
сборка и установка ванны RAVAK

У секторі 3D-друку послуги, що пропонують деталі з ЧПУ онлайн, означають, що ви можете завантажити свої проекти, миттєво отримати розцінки і побачити, як ваша деталь буде виготовлена практично відразу. До Ваших послуг 3d друк за самою вигідною та доступною ціною. Це величезний крок вперед від складного процесу виведення продукту на ринок з використанням традиційного виробництва, до того ж значно дешевший. Ясно, що це дуже вигідно для компаній, які потребують запчастинах. Але кількість додатків, сумісних з технологією 3D-друку, зростає з кожним днем - люди вже живуть в будинках, надрукованих на 3D-принтері. У міру продовження розвитку все більше і більше звичайних людей почнуть пожинати плоди цієї величезної зростаючої індустрії.

гнучкість виробництва

При використанні традиційних технологій виготовлення складні конструкції, як правило, було важче виготовити. 3D-друк відкрила шлях до раніше неймовірному для дизайнерів і підприємців. З постійним додаванням нових матеріалів для друку, а також металів і тканину, можливості для адаптації 3D-друку до різних секторів здаються безмежними. Такі галузі, як автомобілебудування, енергетика та аерокосмічна промисловість, вже використовують потенціал, пропонований цією технологією, і її присутність починає відчуватися у всьому промисловому спектрі у всьому світі.

Медичні досягнення

Переваги 3D-друку для нових медичних розробок вже добре відомі. Жертви нещасних випадків і хвороб отримали кісткові імплантати, надруковані на 3D-принтері, які можуть бути створені з абсолютною точністю. Ці імплантати часто означають, що металеві пластини або кріплення не потрібно видаляти хірургічним шляхом після загоєння кістки. Медицина також стає більш орієнтованою на пацієнта, оскільки сканування дозволяє створювати 3D-моделі уражених ділянок. Такі передопераційні моделі можуть значно вплинути на лікування, що значно скоротить час операції. Практично щодня з'являються нові розробки в області медицини і 3D-друку.

стійкість

Оптимізовані процеси 3D-друку прискорюють графіки виробництва, а скорочення часу виробництва в довгостроковій перспективі означає зниження енергоспоживання. Аддитивное виробництво також виробляє менше відходів, ніж багато процесів, і коли справа доходить до пластика, ці технології можуть стати ключовим фактором у прагненні очистити наші океани. Інші переваги включають в себе онлайн-послуги, такі як 3D-друк в Чикаго, де виробництво наближається до клієнта, що знижує забруднення від важкого транспорту. Завдяки проекту в Амстердамі, вже використовує пластикові відходи для друку вуличних меблів, 3D-друк стає все більш безпечною для навколишнього середовища.

Рассказать о статье