Які бувають вертикальні жалюзі для школи?

Июль 27, 2023

Вертикальні жалюзі в клас Окнолія

Вертикальні жалюзі
При виробництві моделей використовується пластик, алюміній або полотно. Завдяки вертикальним жалюзі цього типу закривається віконна ніша, включаючи підвіконня. Вибір відбувається з урахуванням запитів, виходячи із профілю приміщення.

Короткі вертикальні жалюзі

Це альтернативне рішення. Моделі, виконані у вигляді арки, популярні у навчальних закладах, оскільки мають естетичний вигляд. Оскільки вони пропускають сонячне світло, отже, придатні для організації шкільних коридорів, де потрібно більше світла.

Класичні вертикальні жалюзі
У кімнатах, які іноді потрібно затемняти, краще використовувати звичні моделі. З їхньою допомогою можна зашторити всю площу вікна, залишивши зазори по периметру отвору.

Вертикальні жалюзі в клас Окнолія

Мультифактурні жалюзі
За допомогою мультифактурної моделі привносять шарм до інтер'єру кабінету. Ламелі бувають монохромними, різнокольоровими, єдиними за кольором, але різними за відтінками. А для актового залу підходять вироби з ламбрекеном, що закривають як окремі отвори, так і всю амбразуру віконну.

Важливо! Регулювати вертикальними тканьові жалюзі просто: це відбувається за допомогою спеціального механізму, встановленого на великогабаритних вікнах.

Основна перевага описаних моделей – універсальність. Жалюзі відкриваються і захлопуються, але можуть залишатися прикритими, водночас пропускаючи сонячне проміння.

Вертикальні тканинні жалюзі

На противагу класичним шторам ці вироби теж придатні для великих віконних отворів. За параметрами виробу варіюються – до 6 метрів. Завширшки ламель досягає 8,9 см, легко прикріплюється до карнизу. Ковзання різнопланове: праворуч і ліворуч. Кут розвороту складає 180 градусів. Цей механізм дозволяє змінювати напрямок сонячного потоку, тобто порційно розподіляти.

У закритому положенні жалюзі здатні або абсолютно захистити інтер'єр від світла, або зробити освітленим, але без прямого проміння. Внизу моделей розташовані ланцюжки із кульок. Завдяки їм ламелі тримаються міцно. Відомо, що діти люблять пограти із висячими елементами. Вертикальні жалюзі, що покривають все віконце, підходять для тих кімнат, де поведінка учнів піддається контролю. У коридорах краще арочні конструкції, у яких внизу немає кріпильних деталей.

Як основу використовуються спеціальні тканини:

щільна;
затемняюча;
напівпрозора;
з антивідблисковим ефектом.
Зверніть увагу! В асортименті представлені моделі від виробника, що відрізняються різноманітністю відтінків, фактур та конфігурацій.

Вертикальні пластикові жалюзі
Ці вироби пригони для облаштування навчально-освітніх приміщень, де матер'яні конструкції не застосовні. Рекомендується їх розміщувати, наприклад, у санвузлах.

Ламелі із пластику не зчіплюються. Це означає, що цікава дітлахи не зможе пошкодити конструкцію. Компанія пропонує вибрати найкращу модель, використовуючи широку колірну палітру.

Вертикальні жалюзі з алюмінію відрізняються практичністю та зносостійкістю. Не схильні до корозії, механічних впливів і поривів вітру. Завдяки своїй конструкції діють за принципом блекаут-технології. Рекомендуються для класів, у яких використовується проектор. Також відмінно себе показали в бібліотеці, кімнатах інформатики та інших.

Порада. Алюмінієві жалюзі відносяться до бюджетних варіантів, і, як правило, становлять фінансові вигоди для школи.

Вертикальні мультифактурні жалюзі
Дані моделі розроблені за індивідуальним ескізом. Це цілісні конструкції, зібрані з ламелей. Елементи відрізняються за кольором, параметрами та фактурою, але всі разом скомпоновані в єдиний ансамбль. Для прикрас використовуються як дзеркальні вставки, так і інші яскраві деталі. Ламбрекен – це також стильне доповнення.

До найекономічніших відносяться тканинні вироби. За ними йдуть пластикові та алюмінієві моделі. До дорогих у цій категорії зараховуються мультифактурні жалюзі. Орієнтовну ціну можна розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора.

Рассказать о статье